Erkateks Dar Dokuma Tekstil Ürünleri, Dokuma, Örme, Dar dokuma, Tekstil ürünleri, Dokuma kumaşlar, Tekstil fabrikası,

Kumaş üretimi, Tekstil sektörü, Tekstil ihracatı, Tekstil tasarımı, Tekstil ürünleri tedarikçileri, Tekstil toptancıları, Tekstil perakendecileri, Tekstil markaları,

Erkateks, Tekstil ihracatçıları, Tekstil ithalatçıları, Tekstil endüstrisi, Gömlek Manşetleri, Lohusa Setleri

  • Türkçe
whatsapp

Hakkımızda

Erkateks Dar Dokuma Tekstil Ürünleri

Kurulduğu ilk günden bu yana üretime başlayıp, sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için yeni çeşitler ve talepler doğrultusunda çalışarak, son teknoloji ile ürün yelpazesini genişletmiş ve genişletmeye devam etmektedir.

Erka Dar Dokuma ve Konfeksiyon olarak yaptığımız ürünler:
Dar Dokuma içerisinde ÖRME/ DOKUMA, HELİX BİYE, SUTAŞI, EKSTRAFOR, LASTİK, KOLON, HALAT
konfeksiyon içerisinde Bez Çanta , Tela çanta , Promosyon çanta ürünleri üretimi, Otel terlikleri ve banyo lifleri üretimi yapmaktayız.

Ürünlerimizi kullanabileceğiniz alanlar:
TEKSTİL AKSESUARLARI, PROMOSYON AKSESUARLARI, GEMİCİLİK, DAĞCILIK, ÇANTA, AMBALAJ İPİ, AYAKKABI BAĞCIĞI, MOBİLYA, BAYRAK, ÇADIR, PERDE VS.

Araştırma-geliştirme çalışmalarımız sürüyor, kendimizi, ürünlerimizi ve teknolojimizi tüketici ihtiyaç ve beklentilerine göre yenileyip, yatırımlarımıza devam ediyoruz. Yalnızca yurtiçiyle yetinmeyip yurt dışındaki talepleri de karşılamak; Avrupa ve Dünya piyasasında önemli bir yer edinmek için yaptığımız çalışmalar devam etmektedir.

Kalite, güven ve hizmet ilişkisinin odak noktası olmanın verdiği sorumlulukla ve takım çalışmasına verdiğimiz önem sonucunda müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ilk sıradadır.

 "Siz isteyin, biz üretelim."

Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir, biz yine de yeterli gelmemiştir diye bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp bir kaç soru sormanızı bekleyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlatalım ve iyi günler dileyelim...

Kalite Anlayışımız
Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır!